O mnie

Nazywam się Adam Sobolewski od kilkunastu lat pracuję w różnych obszarach Łańcucha Dostaw i Logistyki. Zajmowałem się planowaniem popytu, zaopatrzenia, optymalizacją poziomu zapasów, zarządzaniem danymi podstawowymi, operacjami magazynowymi, oraz negocjowaniem warunków logistycznych z dostawcami.

Jako menadżer projektu byłem odpowiedzialny za wdrożenia SAP MRP oraz bardziej zaawansowanych systemów do planowania w Łańcuchu Dostaw. Wspierałem również procesy otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego i wyboru operatora logistycznego dla kanału eCommerce.

Pracowałem na większości rynków Europy Centralnej i Wschodniej. Obecnie jako Dyrektor Operacyjny pracuję nad rozwojem łańcucha dostaw oraz sieci dystrybucji jednego z agregatorów eCommerce Europie.

Jeżeli interesują Cię moje doświadczenia to zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na Linked In.

Dlaczego warto czytać ten blog?

Na blogu piszę o tym jak zarządzać Logistyką aby spełniała potrzeby biznesu. Poruszam tematykę zarządzania zespołami, tworzenia i optymalizacji procesów, oraz wykorzystania narzędzi informatycznych w ramach nowoczesnego Łańcucha Dostaw.

Jeżeli zależy Ci aby Logistyka w twojej organizacji stała na najwyższym poziomie, lub po prostu szukasz odpowiedzi na pytania:

to jesteś we właściwym miejscu.  Zapraszam do lektury!

Uwaga

Na blogu publikuję wyłącznie swoje własne opinie i opracowania przygotowane na podstawie ogólno dostępnych materiałów lub autoryzowanych wypowiedzi cytowanych osób.

Opublikowane na blogu wpisy nie reprezentują polityki i poglądów ani mojego aktualnego pracodawcy, ani poprzednich pracodawców lub klientów i kontrahentów.

Pamiętaj również, że zawsze na własną odpowiedzialność podejmujesz decyzje biznesowe. Nawet jeżeli korzystasz z informacji, które publikuję w ramach bloga.

Na blogu stosuję politykę prywatności, z którą możesz się w każdej chwili zapoznać.